Blog motoryzacyjny AutoNaTor

Tor Wschodzący Białystok już w 2017

TOR WSCHODZĄCY BIAŁYSTOK

Tor Wschodzący Białystok będzie profesjonalnym obiektem wyścigowo szkoleniowym na Podlasiu. Gromadzić będzie między innymi miłośników szybkich samochodów, motocross, kartingu i zapaleńców driftowania. Tor powstanie obok lotniska Krywlany, w miejscu oddalonym od zabudowań.

Długość toru asfaltowego będzie wynosiła ok 1,3 km, natomiast szerokość około 10 metrów.  Tor wyścigowy w Białymstoku będzie bardzo atrakcyjnym miejscem dla kierowców, będzie miał sporo zakrętów, pętli, wzniesień oraz  długie proste i rondo, które będzie miało szerokość 12 m. Idealne miejsce dla miłośników jazd torowej, jak i kierowców rajdowych!

Białystok jako miasto zyska na budowie tak profesjonalnego obiektu jakim będzie Tor Wschodzący Białystok – dzięki temu przedsięwzięciu zyskamy przypływ miłośników szybkiej jazdy oraz w regionie pojawi się o wiele więcej osób interesujących się branżą motoryzacyjną. Co więcej przyciągniemy wielu zdolnych zawodników z różnych dziedzin sportów motoryzacyjnych. Tor Wschodzący Białystok to miejsce, w którym młodzi i zapaleni zawodnicy będą mogli trenować swoje umiejętności. Jazda na tym torze pozwoli przede wszystkim na zdobycie wprawy w technice prowadzenia auta i zadowoli miłośników ekstremalnej i szybkiej jazdy.

Również amatorzy i osoby lubiące wyzwania będą mogli sprawdzić się na torze. Już dziś zarezerwuj przejazd wymarzonym sportowym samochodem po Torze Wyścigowym Wschodzący Białystok! Sprawdź dostępne przejazdy: www.devil-cars.pl/oferta i wybierz jazdę!

Możesz zakupić przejazd jako kierowca i sprawdzić swoje umiejętności w jednym ze sportowych samochodów, albo zasiąść na fotelu pasażera i poczuć moc adrenaliny podczas przejażdżki z profesjonalnym kierowcą! Sprawdź jakim autem możesz przejechać się po torze i naładuj się adrenaliną.

Jazda po torze wyścigowym jest równie ciekawym pomysłem na Prezent, który w pamięci pozostaje na długo. Zamawiasz wybrany pakiet, otrzymujesz Voucher Prezentowy w ciągu kilku chwil od momentu złożenia zamówienia, drukujesz i wręczasz.

Zapoznaj się z dostępnymi przejazdami na pętli Toru Wschodzący Białystok
Wpis opublikowany dnia: 25 stycznia 2017
Tytuł: Tor Wschodzący Białystok już w 2017
Tagi:

« Poprzedni artykuł